Protéza pro Erička

Kup triko a přispěj Eričkovi na protézu!

O projektu

Společně s firmou TRIKATOR.CZ konečně vysíláme do světa první drop našeho merche. K dispozici budou trika a mikiny s naším logem. Mohli jsme si pěkně namastit kapsy, ale když budou ty Vánoce, tak ty peníze oželíme a jako obvykle někomu uděláme před Vánoci radost. Tentokrát jsme se rozhodli pro malého Erička, který se narodil s vývojovou vadou pravé ručičky. 

Společnost TRIKATOR.CZ nám poskytla plný servis při návrhu, prodeji a distribuci. K tomu navíc bude cena triček bez jakékoliv marže a pouze za náklady spojené s výrobou a nezbytnými službami. Více o cenách a jednotlivých produktech níže nebo na eshopu trikátoru.

O Eričkovi

Náš malý Eriček se narodil jako zdravé miminko, ovšem s handicapem,se kterým nikdo nepočítal. Z důvodu vývojové vady má handicap pravé ručičky, která končí před zápěstím. Během těhotenství mi nikdo vadu ručičky nezmínil. Ani pan doktor. Mohlo se to vidět?! Jak je to možné?! Ať už to bylo jakkoli, na porod vzpomínám ráda. Na ty dny po porodu už trochu méně. Po psychické stránce to bylo opravdu náročné. Místo toho, abychom se všichni radovali ze zdravého chlapečka, jsem si v porodnici po večerech pokládala otázky. Proč já?! Proč Eriček?! Mohla jsem to ovlivnit?! Je to moje chyba?! Jaká budou řešení?! Řekne mi někdo něco k tomu co, proč a jak se to stalo?!   

Potom mi to ale došlo. „Ten nahoře“ ví, do jakých rodin má tyhle děti poslat. Eriček je usměvavý a spolu s mým úžasným manželem i našimi nejbližšími se snažíme, aby byl spokojený, vyrovnaný chlapeček, který zatím nevnímá, že je něco jinak. Zatím jeho odlišnost vnímá jen okolí. Zejména děti. Ve vývoji je zatím šikovný jako ostatní děti, i když do toho musí dát víc sil a šikovnosti. On je ale pořád stejně velký bojovník jako byl v bříšku

Merch

Pánské a dámské černé triko

PRODEJNÍ CENA 490 KČ S DPH
NÁKLADOVÁ CENA 238,80 KČ

SNÍŽENÍ STÁTNÍHO DEFICITU 85,04 KČ 
PRO ERIČKA 166,16 KČ

Pánské a dámské bílé triko

PRODEJNÍ CENA 490 KČ S DPH
NÁKLADOVÁ CENA 200,80 KČ
SNÍŽENÍ STÁTNÍHO DEFICITU 85,04 KČ
PRO ERIČKA 204,16 KČ

Unisex mikina černá

PRODEJNÍ CENA 990 KČ S DPH
NÁKLADOVÁ CENA 568,80 KČ

SNÍŽENÍ STÁTNÍHO DEFICITU 171,82 KČ
PRO ERIČKA 249,38 KČ

Unisex crewneck mikina černá

PRODEJNÍ CENA 890 KČ S DPH
NÁKLADOVÁ CENA 476,32 KČ

SNÍŽENÍ STÁTNÍHO DEFICITU 154,46 KČ
PRO ERIČKA 259,22 KČ

Plátěná taška

PRODEJNÍ CENA 390 KČ S DPH
NÁKLADOVÁ CENA 132 KČ

SNÍŽENÍ STÁTNÍHO DEFICITU 67,69 KČ
PRO ERIČKA 190,31 KČ

Chci pomoci

Pokud chcete Eričkovi pomoci a nechcete si kupovat zbytečně tričko nebo mikinu, ikdyž nechápu kdo by něco takového nechtěl, tak máte možnost Eričkovi pomoci prostřednictvím jeho nadace. Zároveň níže zasíláme QR kód, který náleží transparentnímu účtu nadace pro podporu Erička.

Přispět Eričkovi na transparentní účet!

KB_eriček

Děkujeme že pomáháte.

Tento projekt podporují