Běh republikou pro Káju

Ukončeno a vybráno:

53 703 Kč

Pusť si video a dozvíš se víc o projektu.

Karolínce můžete přispívat na sbírkový účet: 83297339/0800       VS: 1717

O projektu

Opět ve spolupráci s organizací Život Dětem startujeme další projekt, kterým bude běh republikou pro Káju. Cílem bude pomocí našeho běhu upozornit na Karolínky příběh a snažit se získat dostatek financí na koupi vozíku a dalších procedur, které souvisí s léčbou. Nepoběžím ovšem sám, ale s posilou něžného pohlaví Símou. Doufám, že mě úplně nezahanbí a budu jí dostatečně dobrým parťákem. Poběžíme ze západních Čech až na východ, kde ukončíme běh výšlapem na Lysou Horu. Držte nám palce. Během celého našeho běhu budeme sdílet naši polohu a tak se k nám může kdokoliv, kdykoliv přidat anebo podpořit celý tento projekt sdílením na sociálních sítích.

O Karolínce

Když byly Káje 3 roky měla společně s rodinou vážnou autonehodu po které už zůstala uvězněna na vozíčku. Nehoda se stala na Vánoce, když jim řidič osobního vozidla nedal na křižovatce přednost. Několikrát ročně vyráží na drahé rehabilitace a v dohledné době bude potřebovat i nový vozík. Kája je usměvavá mladá holka se kterou je sranda, což jsme měli možnost sami poznat a rádi jí a její rodině pomůžeme alespoň trošku usnadnit život.

Jak se zapojit a pomoci Káje?

Samozřejmě nejlepší variantou je poslat Káje nějakou kačku na rehabky a vozík. Pokud si pořádný sportovec jako my, tak by bylo super se k nám kdykoliv během našeho běhu přidat nebo alespoň sdílet náš běh a tím i Káji příběh. 

Další variantou může být, že si sám zaběhneš a postneš foto ze svého běhu na sociální sítě s hashtagem #kilakyprokaju

Chci přispět

Jsme vděční všem, kterým záleží na ostatních a především těm, kteří se rozhodli pomoci Karolínce.

Přispívat Káje můžete na sbírkový účet 83297339/0800 VS: 1717 nebo pro usnadnění platby jsme pro Vás vytvořili QR kódy, které stačí jednoduše načíst přes Vaše mobilní bankovnictví (aplikaci v telefonu).

qr_100

Přispět 100 Kč

qr_500

Přispět 500 Kč

qr_

Volitelná částka

qr_1000

Přispět 1000 Kč

Chci sdílet

Celý náš běh republikou budeme samozřejmě sdílet přes sociální sítě a hlavně instagram. Přesdílej naše promo video nebo budeme rádi pokud nás podpoříš a sám si zaběhneš kdekoliv se ti to zrovna bude hodit. Na fotce nás označ a přidej hashtag #kilakyprokaju. 

Malou ochutnávku, jak to může vypadat ti přikládáme níže.

Děkujeme že pomáháte.

Tento projekt podporují