Milión dřepů pro Péťu

Ukončeno a vybráno:

93 098 Kč

Pusť si video a dozvíš se víc o projektu.

Přispívat Péťovi můžete na sbírkový účet: 83297339/0800 VS: 1718

O projektu

Ve spolupráci s organizací Život Dětem spouštíme náš druhý projekt ve kterém jsme si na sebe vymysleli 30ti denní dřepovací výzvu, která je ještě náročnější než přejet republiku na longboardech. Rozdíl bude v tom, že doufáme ve Vaší pomoc a že společně dokážeme udělat MILIÓN DŘEPŮ PRO PEŤU. Touto snahou budeme chtít podpořit Peťu z Brna, který trpí metabolickou poruchou. Cílem tedy bude za 30 dní udělat společně Milión dřepů a zároveň pořídit Peťovi terénní kočárek na výlety a další procedury spojené s léčbou.

Kočárky pro handicapované rodiny s dětmi – Benecykl

O Péťovi

Petřík nechodí, leze po čtyřech. S oporou se sice postaví a udělá i pár kroků, ale jeho rovnováha a koordinace pohybů je velmi špatná.
Mentálně je na horní hranici středně těžké mentální retardace, ale i díky malé sestřičce se posunuje malými krůčky vpřed. Oproti dřívějšku se hodně rozpovídal, takže není problém se s ním už na ledasčem i domluvit,“ uvedla maminka pro autory projektu.

Jak se zapojit a pomoci Péťovi?

Chci přispět

Jsme vděční všem, kterým záleží na ostatních a především těm, kteří se rozhodli pomoci Péťovi.

Přispívat Péťovi můžete na sbírkový účet 83297339/0800 VS: 1718 nebo pro usnadnění platby jsme pro Vás vytvořili QR kódy, které stačí jednoduše načíst přes Vaše mobilní bankovnictví (aplikaci v telefonu).

qrPetr_100Kc

Přispět 100 Kč

qrPetr_500Kc

Přispět 500 Kč

qrPetr_1000Kc

Přispět 1000 Kč

Chci dřepovat

Dřepy budeme sčítat hlavně prostřednictvím sociálních sítí. Kdokoliv může přidat fotku nebo video, při kterém cvičil případně docvičil. Důležité bude, aby v popisku pod fotkou nebo na fotce byl označen náš projekt a zároveň počet dřepů, které daný člověk udělal.

Opravdu to nemusí být videa hodinu dlouhá, stačí i pouhá aktuální fotka ze cvičení. Samozřejmě je to vše o důvěře, že daný člověk skutečně tolik dřepů udělal, ale kdo by chtěl v tomto podvádět, tak akorát podvede sám sebe. Přece jenom to děláme všichni pro sebe samotné a pro Péťu.

Ještě bych dodal, že kdo nemá sociální sítě, ale chtěl by se zúčastnit, tak určitě může dodat foto/video svého výkonu na náš email darujememilion@gmail.com.

Jak mohou případné příspěvky a příběhy vypadat můžeš vidět na fotografiích níže.

Děkujeme že pomáháte.

Tento projekt podporují