Longboardem skrz republiku pro Milánka

Ukončeno a vybráno:

448 195 Kč

Pusť si video a dozvíš se víc o již proběhlém projektu.

Po náročné cestě navštívil celý náš tým Milánkovu rodinu a ukončili jsme tak první z projetů darujeme milion. Je to neuvěřitelné co se nám povedlo. Konečná částka v rámci tohoto projektu je 448 195 Kč. To není špatný na první projekt, co myslíte?

O projektu

Ve spolupráci s organizací život dětem pojedeme skrz českou republiku ze Šlapan v západních Čechách až po Lysou horu na východě republiky. Celá cesta má charitativní podtext a tím bude získání finančních prostředků pro rodinu malého Milánka, který trpí spinální svalovou atrofií.
Zajímavostí jistě je, že nepojedeme na kole nebo jiném klasickém dopravním prostředku, ale na elektrickém longboardu (obdoba skateboardu), který sestrojili Vašek a jeho manšaft. Pokud stále nemáte páru o co jde není nic lepšího než sledovat naše sociální sítě, kde dostanete rychlý obrázek o tom o co se jedná.

O Milánkovi

Milánka jsme poznali díky organizaci Život Dětem, kterou nám byl doporučen. Ihned po první setkání s rodinou jsme věděli, že to byla dobrá volba. I přes nelehký osud nás rodina nabila pozitivní energií. Je to něco přes rok co byla Milánkovi diagnostikována spinální svalová atrofie typ horší 2, což znamená že Milánek ve dvou letech nechodí a nesedí bez opory. Denně musí cvičit, rehabilitovat a podstupovat bolestivou léčbu ke zmírnění dopadu této nemoci. Našim cílem je rodině pomoci, jak jen to půjde a nejlépe sehnat dostatek finančních prostředků na koupi elektrického vozíku

Díky vám jsme pro Milánka vybrali 448 195 Kč.

O nás

Jak jsme se poznali

Konzervativní verze:
S Vaškem jsme se poznali na vysoké škole v Pardubicích v knihovně během šachového kroužku. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jsme mohli být jednou přátelé. Vašek byl takový ten samotář co seděl každé ráno sám v kuchyňce na kolejích při snídani. Ovšem díky herbáři a dalším společným koníčkům jsem se brzy skamarádili. Spolu s dalšími super lidmi z našeho patra jsme vytvořili skvělou bandu a organizovali různé akce od zápisu do České knihy rekordů až po přednášky se známými cestovateli.

Kratší pravdivá verze:
S Vaškem jsme se potkali na kolejích díky společné chuti k pivu a párků s křenem.

Jan Kolařík

  • vystudoval Provozní spolehlivost dopravních prostředků na Univerzitě Pardubice
  • inženýr kvality pro mezinárodní zákazníky ve výrobě elektromotorů (Kollmorgen)
  • nadšený sportovec a milující manžel
  • tel.: +420721286954
  • email: honza.koly@seznam.cz

Vašek Štancl

  • Ing. v oboru Řízení procesů na Univerzitě Pardubice
  • spolumajitel společnosti QLE zabývající se zakázkovou výrobou elektroniky
  • vývojář alternativních dopravních prostředků

Tento projekt podpořili

Vyber co ti padlo do oka