Z hospody do Itálie

UKONČENO A VYBRÁNO:

143 390 Kč

VŠEM MOC DĚKUJEME!

O projektu

Jako každý pořádný hec i tento vznikl v hospodě po pár pivech lahodného moku. Tentokrát se projektu nebude účastnit Honza, ale Jurda z Poličky, který má s podobnými nápady už velké zkušenosti. Na kole k Balatonu nebo Amstrdamu pro něj není žádný problém. Teď si ovšem ukrojil pořádný sousto a tím je uběhnout štreku z Poličky až do Benátek. To celé se rozhodl spojit s naším projektem a podpořit tak rodinu malé Patričky a pomoci rodině pořídit nový sportovní vozík. Rodinu doporučila rehabilitační společnost SAREMA kam Patrička dochází na rehabilitace.

O Patričce

Patričce jsou 4 roky a žije v pěstounské rodině. Jako malá prodělala krvácení do mozku a následně pourazovou dětskou mozkovou obrnu. Následkem toho bohužel Patrička nemluví a nechodí.

S pěstounskou rodinou navštěvují fyzioterapie u rehabilitační společnosti SAREMA přes kterou jsme se k Patričce dostali a díky které dělá úžasné pokroky. Jelikož je aktuálně u rodiny plné sporťáku, rádi by jsme rodině pomocí tohoto běhu pomohli pokrýt náklady na sportovní vozík.

Chci přispět

Jsme vděční všem, kterým záleží na ostatních a především těm, kteří se rozhodli pomoci Patričce a její rodině.

Přispívat Pátě můžete na transparentní účet 123-7920810227/0100 nebo pro usnadnění platby jsme pro Vás vytvořili QR kódy, které stačí jednoduše načíst přes Vaše mobilní bankovnictví (aplikaci v telefonu).

qr100

Přispět 100 Kč

qr500

Přispět 500 Kč

vol

Volitelná částka

qr1000

Přispět 1000 Kč

Děkujeme že pomáháte.

Tento projekt podporují